O nás

Firma Cyklo-sport-servis byla založena v roce 1999. Prodejnu jsme otevřeli na ul. Slavíčkové, nedaleko od samotného centra města. Vzhledem k malým, nevyhovujícím prostorům došlo k přestěhování do nových prostor na Zborovské ulici č. 5. Od počátku jsme se věnovali stavbě kol na zakázku, dle přání zákazníka.

Od roku 2004 provozujeme e-shop www.bagbike.cz

Za celou dobu působnosti jsme získali zastoupení značek kol MERIDA, SUPERIOR, GIANT, LEDER FOX. Nyní nabízíme široký sortiment zboží. Mimo kol a součástek, je to také oblečení, boty, přilby a mnoho dalšího pro potřeby cyklistiky. Samozřejmostí je také kvalitní servis, včetně těch nejsložitějších oprav např. odpružených vidlic, hydraulických brzd. Servis je ke každému u nás zakoupenému kolu 1 rok zdarma. Zákazníkům se snažíme vycházet vstříc, poradit každému při výběru nového kola. Chceme, aby lidé nekupovali kolo podle toho, jestli je nejlevnější či nejdražší, ale podle toho, kam a jak často na něm jezdí.

Počátkem roku 2008 jsme rozšířili prodejnu o další prostory. Nyní na 250m2 máme skladem, až 300 kol, velký výběr součástek, přileb, obuvi a dalšího cyklistického zboží.

P1000933a